Přízemí: byt 2+1 RIMMER pro 3 lidi (2 pokoje rozdělené na 1+2 lidi)

„Každý mnou pohrdá, kromě lodního papouška. A to jenom proto, že žádného nemáme.”

Kdyby hologram Rimmer nebydlel v Červeném trpaslíkovi, vybral by si Vilu Mates. A hlavně přízemí, aby měl o všem hnedka přehled!

V bytě, který má pod paží druhý technik s hodností nižší než všichni servisní roboti, pro tebe máme dva pokoje, kuchyňku, koupelnu a WC. Prostě stará dobrá klasika, ovšem ve zcela novém provedení. Co je největší výhodou? Že v bytě bydlí jenom 3 lidi a fotbálek s prádelnou máš hned po ruce, ovšem za tlustou zdí, takže když se budeš chtít učit, bude klídek. Bytek navíc přímo sousedí se zahradou, takže lážo plážo pohodička, na zahradě jsi cobydup.

Vybavení pokojů je nové a čisté, na blechy zapomeň. Pospíš si na fungl nových postelích neproleželých matracích a máme pro tebe i polštář s peřinou. V kuchyni je linka s podstavnou lednicí na pár pivek a fazole s párkem, které ohřeješ na dvoplotýnkovém elektrickém vařiči nebo v mikrovlnce. Vodu na čaj vařit v hrnci jak za starých časů nemusíš, nejsme včerejší, jasně že je tu nová rychlovarná konvice. Ani nádobí si vozit svoje nemusíš, všechno je ready.

A koupelna? Tam se ti bude líbit, je taky úplně nová a hlavně narozdíl od kolejí se o ní nemusíš dělit s dalšíma padesáti borcama. Dostatek úložných prostor na tvojí bagáž, oblečky a harampádí zajištěn.